همه روزه افراد زیادی را می بینیم که متقاضی خرید سوله هستند. عمده آنها مدیران مشاغل تولیدی یا صاحبان کسب و کارهای صنعتی هستند که رضایت چندانی از اوضاع کاری خود ندارند و معتقدند شایسته شرایط بهتری هستند. بررسی بر روی عمده این مشاغل و تمرکز بر رفتارهای مدیریتی صاحبان آنها نشان می دهد که فضای کاری این مجموعه ها دارای اشکالات عدیده است و به همین دلیل است که به موفقیت قابل توجهی دست پیدا نمی کنند.

خرید سوله با قیمت اسثنائی و امکانات متناسب با کسب و کار شما، عملاً یک اقدام مثبت رو به جلو قلمداد می گردد؛ البته مشروط بر اینکه کلیه امکانات و ملزومات مورد نیاز را ابتدا لیست نموده و این فهرست را تماماً در اختیار سازنده سوله قرار دهید.

امکانات متمایزی که با خرید سوله در اختیار مدیران قرار می گیرد، عبارتند از:

  • فضای تولید گسترده با امکان استقرار بهتر خط تولید و ماشین آلات
  • مدیریت و نظارت بهتر بر کار بخش های مختلف
  • جلوگیری از بروز تداخل میان کار ایستگاه های کاری مختلف
  • درج انبارهای موقت در محل کارخانه در صورت نیاز کارفرما
  • امکان به کار گرفتن تجهیزات کمکی نظیر جرثقیل سقفی و …

خرید سوله - ایران سوله

وقت خرید سوله جدید است …

پیشرفت وسیع تکنولوژی و رشد نرخ استفاده از ماشین آلات به جای نیروی انسانی در کار، چهره صنعت و تولید کشور را به کل تغییر داد؛ اما هنوز هستند کارفرمایانی که به تولید زیر پله ای (اصطلاحی مدیریتی برای کار در محیط های غیر حرفه ای) اشتغال دارند. خرید سوله مدرن و استاندارد برای کلیه مشاغل ضرورت دارد و بالاخره چنانچه قصد دوام در بازار و بقای در چرخه تولید را داشته باشید، دیر یا زود باید جابجایی فیزیکی را بپذیرید و از سبک تولید سنتی به سیستم مدرن و جدید سفر کنید که تنها راه پیشرفت و ارتقاء کسب و کار محسوب می شود.

با خرید سوله کارآفرین شوید

بازار استارت آپ ها در این سالها بسیار داغ است و در این بین، ایده های صنعتی با اولویت بیشتری از سوی سرمایه گذار با اشتیاق بیشتری دنبال می شوند. خرید سوله صنعتی را باید یکی از نخستین و مهم ترین گام های ورود به این عرصه دانست که چنانچه اصولی و به درستی به انجام برسد، فضاسازی لازم برای راه اندازی مشاغل صنعتی و تولیدی به نحو احسن صورت خواهد پذیرفت. این شرکت با هدف حمایت از رونق تولید و گسترش فرهنگ کارآفرینی و اشتغال زایی در سراسر کشور، از طرح های استارت آپی حمایت نموده و تسهیلات خوبی در زمینه خرید سوله برای صاحبان این مشاغل در نظر گرفته است.

 

به 3 دلیل از شهرک های صنعتی سوله نخرید !

به ۳ دلیل از شهرک های صنعتی سوله ….

یکی از شیوه های خرید سوله که عده ای از افراد از آن استفاده می کنند، مراجعه به شهرک های صنعتی سراسر کشور است. این قطب های صنعتی به منظور تجمیع مشاغل مشابه در کنار یکدیگر احداث می شوند تا بسته های حمایتی دولت را به نحو بهتری بتوان بین کارفرمایان توزیع نمود. این روش خرید سوله دارای سه محدودیت بزرگ به ین شرح است:

  • متراژ زمین در این شهرک ها محدود است و معمولاً امکان توسعه ارضی وجود ندارد.
  • سوله سازی به شکل انبوه انجام شده و لذا حق انتخاب چندانی در ابعاد نیست.
  • میزان بهره مندی از حامل های انرژی (آب و برق و گاز) دارای محدودیت هایی است.

 

بدین ترتیب خصوصاً برای مشاغل بزرگ و گسترده که حجم تولید بالا و فشار کاری سنگینی را تجربه می کنند، معمولاً نسخه پیشنهادی این است که خرید سوله اسکلت فلزی انجام شده و در زمین شخصی با متراژ متناسب با نیاز مجموعه، نسبت به نصب و راه اندازی آن اقدام شود.

پنج مزیت خرید از ایران سوله

مدیران گروه صنعتی ایران سوله اشراف زیادی بر عمده شاخه های صنعت دارند و نیازهای بخش های مختلف را به خوبی درک می کنند. لذا با خرید سوله از این مجموعه، مزایای زیادی نصیب شما خواهد شد که ۵ مورد از مهم ترین این مزایا عبارتند از:

۱- خرید سوله تا ۳۰ الی ۵۰ درصد زیر قیمت ساخت

۲- امکان تحویل فوری سوله ؛ تنها ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش

۳- ارائه گواهی تضمین کیفیت کلیه قطعات فولادی به کار رفته در سازه

۴- تنظیم جزئیات نقشه و نصب و تجهیز، مطابق با نیازهای کسب و کار مشتری

۵- گارانتی عمر اسکلت فلزی کلیه محصولات این شرکت برای نیم قرن!

 

سه اشتباه جبران ناپذیر در خرید انواع سوله

سه اشتباه جبران ناپذیر در خرید سوله

کارفرمای واحدهای صنعتی و تولیدی که اکنون در نقش خریدار ظاهر شده و قرار است نسبت به انجام خرید سوله اقدام نماید، اطلاعات چندان زیادی از سوله ندارد و نهایتاً ممکن است کلیاتی از سوله سازی را بداند. لذا طبیعی است که یک سری اشتباهات در خصوص تعامل با این سازه ها و فرهنگ حاکم بر ساخت آنها شکل بگیرد. در این قسمت بنا داریم تا درباره برخی اشتباهات مرتبط با خرید سوله صحبت نموده و آگاهی لازم را به مخاطب القا نماییم. این اشتباهات عبارتند از:

– سوله را به صورت کیلویی خریدن خطاست! معیار درست خرید درست سوله، متر مربع از سطح زیر ساخت است. لذا فروش اسکلت فلزی به صورت تُناژ، عمدتاً نشانگر عدم صداقت فروشنده بوده و صرفاً از سوی افراد سودجو و فرصت طلب پیگیری می شود.

– نیازهای واحد صنفی خود را دقیق برآورد کنید! ابتدا فضا و ابعاد مورد نیاز فعالیت فعلی خود را باید به درستی تخمین بزنید، سپس با درصدی افزایش معقول در ابعاد و اندازه ها، نسبت به خرید سوله اقدام نمایید. بدیهی است چنین سازه ای قادر است تا مدتها پاسخگوی نیازهای شغلی صنعت مربوطه باشند.

– در مورد سقف توان مالی خود با سوله ساز رو راست باشید! بهتر است از همان ابتدا، نهایت توان مالی خود را اعلام کنید تا شرکت سازنده سوله بتواند بهترین و کامل ترین سازه ممکن را به شما پیشنهاد دهد. همچنین شفافیت مالی باعث می شود که کارفرما و مشتری بتوانند بودجه بندی پروژه و تخصیص هزینه به بخش های مختلف را بهتر مدیریت نمایند.

چرا سوله دست دوم ؟

سوله دست دوم تفاوتی با سوله نو ندارد؛ قطعات این سوله همگی نو هستند و هرگز تحت بارگذاری قرار نگرفته اند. این قطعات با یک برنامه مدون از قبل تولید و دسته بندی شده اند تا پس از ثبت سفارش، در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتری ارسال شوند. به دلیل از بین بردن ضرب الاجل تولید و با تکیه بر ظرفیت بالای انبار شده در کارخانه، دو فاکتور «سرعت بالا» و «قیمت اقتصادی» را می توان از ویژگی های درخشان خرید سوله دست دوم عنوان کرد. گروه صنعتی ایران سوله با تکیه بر سال ها تلاش و تجربه در حوزه سوله سازی، آماده ساخت سالن صنعتی و تجهیز آن برای کلیه گروه های شغلی می باشد.

تماس مستقیم