در آستانه قرن چهاردهم هستیم و قیمت سوله، دغدغه اصلی مدیرانی است که قصد اعمال تغییر در فضای تولید خود را دارند. از یک سو مدیران کسب و کار های فعال به مرور لازم است که به فکر توسعه فضا و بهبود شرایط کاری خود باشند و به موازات رشد و ارتقاء شغلی و بالا رفتن سطوح تولید، به دنبال سالن های بزرگتر و مجهز تر بگردند. از سوی دیگر استارت آپ ها و مشاغل تازه متولد شده هستند که نیز نیاز به فضا کار دارند و باید در همان مراحل نخستین شروع به کار، نسبت به خرید سوله اقدام نمایند. لذا استعلام قیمت سوله، یکی از الزامات اساسی برای مدیران صنعتی و صاحبان مشاغل تولیدی به شمار خواهد آمد.

گروه صنعتی ایران سوله در حقیقت یک مجموعه دانش بنیان و فوق تخصصی است که در زمینه ساخت سازه های فولادی و بطور خاص سوله فعالیت دارد. تجارب فنی و عمرانی درخشان این شرکت، همراه قابل اعتمادی برای شما در طول مدت اجرای پروژه خواهد بود. شایستگی های کلیدی این شرکت از نگاه مشتریان عبارت است از:

 • تسلط بر بروزترین فرآیندهای ساخت و تکمیل سازه های اسکلت فلزی
 • ارائه سوله استاندارد با پایین ترین قیمت ممکن در کل بازار
 • تحویل فوری ۲۴ ساعته سازه با تکیه بر قطعات پیش ساخته موجود در انبار
 • نصب سریع و آسان سوله در کوتاه ترین زمان ممکن
 • همکاری در سایر بخش های پروژه نظیر اجرای فونداسیون یا پوشش سقف


متقاضیان خرید سوله توجه داشته باشند که با یک تماس، می توانند استعلام کامل قیمت سوله را دریافت نمایند.

۰۹۱۲۱۰۱۷۱۷۱          ۰۲۱۲۲۲۲۰۲۶۶


قیمت سوله در قرن جدید

آنچه قیمت سوله را نوسانی می کند!

موارد بسیاری هستند که بر روی قیمت سوله اثر می گذارند و افرادی که قصد خرید سوله دارند، باید نسبت به آنها حساس باشند. برای همین است که همواره پیش از خرید، استعلام قیمت سوله در دستور کار قرار می گیرد. مشتری تمایل دارد در بازه قیمتی مشخصی نسبت به خرید سوله اقدام نماید و بهترین استفاده را از منابع مالی خود داشته باشد. در جایگاه یک شرکت معتبر سوله سازی در کشور، تمام سعی ما بر این است که مناسب ترین کنترل ممکن بر روی هزینه تمام شده اعمال گردد تا فشار زیادی بر خریدار وارد نشود.

عوامل متفاوتی بر قیمت سوله اثر دارند که هر کدام به تنهایی می بایست مورد بررسی قرار گرفته تا کنترل مناسبی بر آن اعمال شود. کارشناسان و مهندسین مجرب در حوزه ساخت سوله و تجهیز سازه های فولادی، مهم ترین عوامل این گروه را بدین شرح بیان می کنند:

– تغییرات نرخ فولاد در بورس فلزات (به عنوان اصلی ترین عامل مؤثر بر قیمت سوله)

– تغییرات قیمت سیمان و بتن (اثرگذار بر هزینه اجرای فونداسیون)

– جهش در هزینه های پوشش سقف و دیوار (وابسته به نیاز و سلیقه مشتری)

– نوسان در هزینه تأمین مصالح عمومی ساختمانی (تابع نوسانات بازار مصالح)


قیمت های ایران سوله را مقایسه کنید و بعد انتخاب کنید!

۰۹۱۲۱۰۱۷۱۷۱          ۰۲۱۲۲۲۲۰۲۶۶


اثر قیمت فولاد بر هزینه تمام شده سوله

فولاد پر مصرف ترین ماده در ساخت سوله به شمار می رود و به نوعی، تعیین کننده ترین نقش را در تعیین قیمت سوله در نهایت ایفا می کند. در خصوص سوله سبک و سازه های کوچک، خیلی جای نگرانی و وسواس وجود ندارد؛ اما این نگرانی جایی به اوج می رسد که پروژه ساخت یک سوله سنگین در میان باشد. در اینجاست که بحث بهینه سازی و مدیریت مصرف فولاد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود تا با کاهش میزان ضایعات فولاد مصرفی، بتوان بخش قابل توجهی از هزینه های ساخت را کاهش داد. در واقع این یک حقیقت است که قیمت ، بیشترین تأثیرپذیری را از نوسانات نرخ فولاد و فرآورده های فولادی دارد.

مهم ترین و پر مصرف ترین المان های فولادی در ساخت سوله بدین شرح هستند:

 • ورق فولادی با ضخامت های مختلف (جهت ساخت بال و جان تیر ورق ها)
 • انواع پروفیل با مقاطع بسته (قوطی) در ابعاد و اندازه های گوناگون
 • انواع پروفیل با مقاطع باز مانند پروفیل زِد (Z) برای استفاده در استراکچر سقف سوله
 • انواع میلگرد با ضخامت های مختلف جهت استفاده در بتن مسلح فونداسیون
 • و …

ما بهترین شرایط فروش سوله را برای شما فراهم کرده ایم؛ برای اطلاع از قیمت روز سوله، تماس بگیرید!

۰۹۱۲۱۰۱۷۱۷۱      ۰۲۱۲۲۲۲۰۲۶۶


اثر قیمت بتن بر قیمت سوله

اثر قیمت بتن بر سوله سازی

عمده بتن مصرفی در پروژه احداث سوله، در فونداسیون مصرف می شود که باید در فهرست عوامل موثر بر قیمت سوله، محاسبه شود. برای سوله معمولاً از فونداسیون منفرد یا سیستم پی ریزی نواری استفاده می شود که کمترین مقدار مورد نیاز از بتن را مصرف خواهد نمود. اما با این حال نمی توان میزان بتن را از حدی کمتر نمود. در انتخاب بتن به موارد متعددی می بایست دقت شود که مقولات فنی رشته عمران محسوب می شوند و حتماً با نظارت مهندس ساخت باید تعیین گردد. این موارد بدین شرحند:

 • عیار بتن: معرف میزان سیمان مصرفی در هر فوت مکعب از فونداسیون است.
 • رده بتن: معرف میزان فشاری است که بتن می تواند تحمل کند. (بر حسب مگا پاسکال)
 • حجم سفارش بتن: بهینه سازی میزان سفارش به دلیل مدیریت هزینه ها

اثر سایر هزینه ها بر ساخت سولخه

تا اینجا می توان ادعا کرد که اسکلت سوله تمام شده است و کار تقریبا به اتمام رسیده تلقی می شود. حتی برخی سوله سازان، تا این نقطه خود را متعهد می دانند و این موضوع را در قرارداد نیز ذکر می کنند. لکن موضوع مهم این است که سوله بدون پوشش سقف و دیواری، هنوز یک سازه ناکامل است و هزینه ها کماکان ادامه دارند.

برای پوشش دیوارهای سوله، معمولاً تا ارتفاع مشخصی را دیوارچینی نموده و سپس بر روی آن از ساندویچ پانل دیواری استفاده می گردد. بدین ترتیب قیمت سوله در سطح مطلوبی حفظ می شود. ضمن اینکه دیوار سوله در ارتفاع های پایین، آسیب پذیر است و بهتر است که دیوارکشی آجری یا بلوکی در این ارتفاع ها انجام پذیرد. در پوشش سقف سوله نیز از ساندویچ پانل سقفی استفاده می شود که هم عایق بسیار عالی صدا و حرارت است و هم زیبایی ظاهری محیط را تأمین می نماید. در هر حال نباید غافل شد که قیمت سوله از موارد متعدد زیادی تاثیر می پذیرد و باید تمام آنها را مدیریت نمود.

 

ما قیمت سوله را برایتان مدیریت می کنیم

ما قیمت سوله را برایتان مدیریت می کنیم

گروه صنعتی ایران سوله امیدوار است که مطالعه این مقاله توانسته باشد در ارتباط با قیمت سوله و عوامل اثرگذار بر آن، دیدگاه خوبی به شما منتقل نماید. چنانچه قصد خرید سوله دارید، کافی است ابعاد و متراژ مورد نظر را اعلام نمایید. کارشناسان مجرب ما در کوتاه ترین زمان ممکن، استعلام اولیه قیمت را برای شما ارسال خواهند نمود. انتخاب های زیادی برای فروش سوله وجود دارد، اما ما در شرکت ایران سوله همواره به دنبال ارائه برترین سازه ها با مناسب ترین قیمت هستیم و بر همین اساس، همیشه نفع مشتری را بر منافع شرکت ارجح می دانیم.  

 

 

تماس مستقیم